USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Başkan Günay, Polat Gemi Acenteliğini Ziyaret Etti


12.08.2016

Başkan Günay, Polat Gemi Acenteliğini Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Karaevli, odamızda 4. Meslek Grubunda faaliyet gösteren üyemiz Polat Gemi Acenteliği ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ni ziyaret etti. Şirket yetkilisi Murat Polat ile bir süre görüşen Başkan Günay bol kazançlar temennisinde bulundu.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Karaevli, Polat Gemi Acenteliği ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. yetkilisi Murat Polat’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Günay ziyaret esnasında, “Polat Gemi Acenteliği bünyesinde gemi kiralama ve komisyonculuk konularında da yurtiçi ve yurtdışı ile koordinasyon halinde olup, armatörlere ve yük sahiplerine gerekli gemi veya yükün araştırılıp temin edilmesi konusunda hizmetler vermektedir. Aynı zamanda şirket olarak Suzuki motosikletlerinin Trakya distribütörlüğü, satış-servis faaliyetlerini yürütmektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalardan dolayı sizleri tebrik ediyor, ilimiz ekonomisine katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Şirket yetkilisi Murat Polat ise, Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a nazik ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve teşekkür etti. Ziyaret anısına Başkan Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Karaevli tarafından odamız tarafından üyelere takdim edilen üye sicil belgesi verilerek hatıra fotoğrafı çekimi ile ziyaret sona erdi.

 

Başkan Günay, Polat Gemi Acenteliğini Ziyaret EttiBaşkan Günay, Polat Gemi Acenteliğini Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 10
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7338
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7541