USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Başkan Günay, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısına Katıldı


17.01.2019

Başkan Günay, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısına Katıldı

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi,  4. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen MÜSİAD Tekirdağ 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na Tekirdağ Büyükşehir Başkanı Kadir Albayrak, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Candan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 26. Dönem Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, MÜSİAD Yöneticileri, İş İnsanları, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sinevizyon gösterisiyle devam etti. Divanın oluşturulmasının ardından konuşma yapan MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Candan, “MÜSİAD’ın bu yıl yapmış olduğu bütün faaliyetler, beraberlik ve çoğulculuk kavramı etrafında biçimlendi. 4. Olağan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu güzel günümüzde bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum.” dedi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, MÜSİAD Tekirdağ Şubesinin olağan genel kurulunun hayırlı olmasını temenni ederek, Başkan Ahmet Candan nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine ve yöneticilerine başarılar diledi.

 

 

 

 

Başkan Günay, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısına KatıldıBaşkan Günay, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718