USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BAŞKAN GÜNAY’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI…


09.05.2014

 

BAŞKAN GÜNAY’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI…

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 11 Mayıs 2014 Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Günay’ın mesajı şöyle;

 

           “Dünyada sevgi ve güzellik  kaynağı şüphesiz annelerimizdir. Sağlıklı, başarılı ve dürüst bir toplum yapısını ancak temele anne ve çocuk sevgisini koyarak inşa edebilirsiniz.​ Hayatı anlamlı kılan şey sevgi ise şunu iyi biliyoruz ki annelerimiz bütün sevgilerin kaynağıdır. Bireylerin yetişmesinde en büyük pay annelere ait olduğuna göre toplumların mimarı da onlardır. Hayatı anlamak, öğrenmek ve insan onuruna yakışan bir hayat sürdürebilmek için en temel ve en sağlam bilgileri öncelikle annelerimizden alırız. Anne kalbi çocuğun okuludur.


            Unutulmamalıdır ki; kadınlarına ve annelerine gereken değeri vermeyen toplumlar, medeniyet yarışında geri kalmaya mahkûmdur. Annelerimiz ailenin temel direği olduğu gibi, ellerinin hamurunu iş dünyasına bulaştırdığında da toplumun ve üretim gücümüzün dinamikleridir aynı zamanda. Doğrusu, ülkelerin annelerine verdiği değer uygarlık ölçülerinin de en somut göstergelerindendir.

            Bu duygu ve düşüncelerle, Türk iş dünyası adına her şeyin en iyisine ve güzeline layık bütün annelerimizi kutluyor, hepsini saygıyla selamlıyorum” dedi.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 35
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7363
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7566