USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ


24.12.2014

 

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ

 

Edirne programı çerçevesinde birtakım toplantılara katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu,  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.  Başbakan Davutoğlu ETSO ziyareti esnasında; Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Mestan Özcan, T.Ü. Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve ETSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

 

Gerçekleşen toplantıda, Trakya Üniversitesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlahiyat Fakültesi yapımına ilişkin protokol, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük tarafından Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törenle imzalandı.​  İmza töreni, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in müşahitliğinde yapıldı.

 

 

 

 

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİBAŞBAKAN DAVUTOĞLU, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİBAŞBAKAN DAVUTOĞLU, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİBAŞBAKAN DAVUTOĞLU, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2446
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11620
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11868