USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BALO A.Ş. BAŞKANI HARUN KARACAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ


17.12.2014

BALO A.Ş. BAŞKANI HARUN KARACAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

BALO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Harun Karacan ve beraberindeki heyet Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti.  Gerçekleşen Ziyarete Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erhan Tanrıöver, Mestan Özcan, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Galip Öge katıldılar.

Sıcak karşılanmalarından ve misafirperverliklerinden dolayı Başkan Günay’a teşekkür eden BALO A.Ş. Başkanı Harun Karacan, BALO projesinin Türk sanayicisinin Avrupa’ya ihracatını arttırmasının yanında Türkiye’nin önündeki 10 yılda küresel aktör olmasının ve bu coğrafyadaki ulaşım koridorlarını kontrol etmesinin anahtarlarından birisi olduğuna dikkat çekti. “Türkiye’nin geleceğinde BALO çok önemli ve verimli bir aktör olacaktır” diyen Karacan, bu kadar iddialı bir işin en büyük ihtiyacının yatırım olduğunu, ilk yılları yapılanma ve yatırım ile geçirdiklerini vurgulayarak, bu yatırımların sonunda tren seferlerine başladıklarını ifade etti. Karacan, tarifeli taşımacılığın doğasının devamlılığı ve düzenliliği gerektirdiğini belirtti.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, BALO Başkanı Karacan’ın gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şöyle devam etti, “ şahsım ve kurumum adına gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret için sizlere teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum. Sayın Harun Karacan’ı şehrimizde ve odamızda ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Harun Bey, Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğini başarı ile gerçekleştirmiştir. Engin tecrübeleriyle şimdi de BALO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini başarı ile yürütmekte olup, iş dünyamız adına önemli katkılar sağlamaktadır” dedi. Başkan Günay,  BALO A.Ş. nin TOBB oda ve borsaların ortaklığı ile kurulmuş olmasının iş dünyamız adına en büyük güvence olduğuna dikkati çekti ve Karacan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretleri anısına Tekirdağ TSO Başkanı Günay, BALO Başkanı Karacan’a plaket takdim etti ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

BALO Başkanı Karacan’ın odamız ziyaretleri öncesinde Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’ın ev sahipliğinde, Tekirdağ TDİ Müdürü Cengiz Özkan ziyaret edilerek limana dair bilgi alış verişinde bulunuldu ve Liman inceleme ziyareti gerçekleştirildi. Akabinde heyet Asyaport Limanı’na geçerek Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer ile görüştü ve Asyaport Limanı’nı yerinde inceleyerek bilgi aldı.

BALO A.Ş. BAŞKANI HARUN KARACAN ODAMIZI ZİYARET ETTİBALO A.Ş. BAŞKANI HARUN KARACAN ODAMIZI ZİYARET ETTİBALO A.Ş. BAŞKANI HARUN KARACAN ODAMIZI ZİYARET ETTİBALO A.Ş. BAŞKANI HARUN KARACAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7238
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7526