USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

ALMAN HEYETİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ


12.06.2015

ALMAN HEYETİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Almanya’nın Bayreuth Kentinden gelen heyet, Mennan Yıldırım ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleştirilen toplantıya Alman heyette Bayreuth Ticaret Odası Yetkilileri, Bayreuth Belediyesi Meclis Üyeleri, Bayreuth Mesleki Eğitim Merkezi Yetkilileri katılırken Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Galip Öge, Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Muzaffer Destereci ve Genel Sekreter İrfan Ekic i katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Galip Öge, “ Öncelikle şahsım ve Yönetim Kurulu adına yapmış olduğunuz nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. İlimiz hakkında kısaca sizlere bilgiler vermek istiyorum. Tekirdağ incelendiğinde sanayi, ticaret, tarım ve lojistik alanlarda ön plana çıkıyor. Ülke genelindeki istatistik verilerde 81 il bazında ilk 10 il içinde yer alan ilimizde aynı zamanda 13 Organize Sanayi Bölgesi(OSB) 1 Avrupa Serbest Bölgesi bulunmaktadır. Buralarda 1700 civarında ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşları faaliyet göstermektedir. Tekstil, deri, cam, metal, elektrik, elektronik, beyaz eşya, ilaç ve daha birçok alanda dünyaca ünlü markalara üretim yapan firmalar bulunuyor. İstanbul’a ve Avrupa’ya yakın kent olmamız ile birlikte lojistik anlamda bütün enstrümanlara sahip olan bir kentiz. Deniz, hava, tren ve kara yollarımız ön planda ve özel bir lokasyona sahibiz” dedi.

 

Tekirdağ TSO Yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Alman heyeti, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı Beyreuth’a davet ettiler ve misafir olarak ağırlamak istediklerini dile getirdiler. Tekirdağ TSO Yönetimi önümüzdeki aylarda planlı ve kapsamlı bir çalışma ile karşılıklı iki şehir arasındaki iş adamlarının da yer aldığı iş forumları düzenlenebileceğine dikkat çektiler. Birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından iki heyet arasında günün anısına hediye takdimleri yapıldı ve toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sona erdi.

 

ALMAN HEYETİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİALMAN HEYETİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİALMAN HEYETİ TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805