USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Ak Parti İl Başkanı Mülahim Kuru Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


05.02.2019

Ak Parti İl Başkanı Mülahim Kuru Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

 

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru ve beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Beste Emre Güngör ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Kocaağalar ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Tanrıöver, Yılmaz Emer, Kemal Küçük, Bahadır Yazıcı ve Mithat Saygı katılım gösterdiler.

İl Başkanı Mülahim Kuru Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay nezdinde Tekirdağ TSO yöneticilerine nazik karşılanmalarından dolayı teşekkür ederek, yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı olarak yürüttükleri çalışmalardan ve parti olarak hazırlanan projelerle ilgili Tekirdağ TSO yöneticilerine bilgi verdi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da Ak Parti İl Başkanlığı Heyeti’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, yerel seçim çalışmalarında başarılar diledi ve yetkililere ziyaretleri için teşekkür etti. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

Ak Parti İl Başkanı Mülahim Kuru Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2382
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11556
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11804