USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı ve AK Parti Heyeti'nden Kurumumuza Ziyaret Gerçekleşti


03.05.2023

Önceki dönem Ticaret Bakanlarımızdan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, il ve ilçe başkanları ile parti teşkilat üyeleri kurumumuzu ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Başkanımız, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanımız Hakan Şık, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz, Disiplin Kurulu Başkanımız ve Genel Sekreterimizin katılım sağladığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Cengiz Günay, Tekirdağ ile ilgili birçok proje hakkında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Hayati Yazıcı'ya bilgi vererek destek istedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Hayati Yazıcı, ev sahipliğinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Cengiz Günay nezdinde Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimize teşekkür etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı ve AK Parti Heyeti'nden Kurumumuza Ziyaret GerçekleştiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı ve AK Parti Heyeti'nden Kurumumuza Ziyaret GerçekleştiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı ve AK Parti Heyeti'nden Kurumumuza Ziyaret GerçekleştiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı ve AK Parti Heyeti'nden Kurumumuza Ziyaret GerçekleştiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sn. Hayati Yazıcı ve AK Parti Heyeti'nden Kurumumuza Ziyaret Gerçekleşti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 16626
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 17318