USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

48. Uluslararası Kiraz Festivali Gerçekleştirildi


17.06.2012

     Tekirdağ 48. Uluslararası Kiraz festivali etkinliği kapsamında üyelerimizi bilgilendirmek, ağırlamak yabancı misafirlerimize ise kurumumuzu ve şehrimizi sosyal ve ekonomik anlamda tanıtmak amacıyla kurmuş olduğumuz standımıza, olan ilgi bu yılda çok fazla idi.

     Odamızın yönetim kurulu başkanı Cengiz Günay ‘ın daveti ile Sayın Valimiz Zübeyir Kemelek ve il Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Faik Uysal Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Y.Orhan Çebi, Meclis Üyemiz Galip Öge ile birlikte yaklaşık üç saate yakın bir süre festival alanında stand kurmuş olan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine bir dizi ziyaretlerde bulunmuş olup, bu ziyaretlerde yirmiye yakın firma ile, bu yılki festivalin ticari hareketliliğini, yeni ürünlerin tanıtılması, piyasa koşulları, talepler gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuştur.

     Ayrıca festival etkinlikleri kapsamında bu yıl ilk kez stant açan Emniyet Müdürlüğü standı da hem Sayın Valimiz hem de Odamızın Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ziyaret edilmiş ve festivalin en çok ziyaret edilen standı olduğu da gözlenmiştir.

     Bu ziyaret kapsamında Sayın Valimiz ve Yönetim Kurulu Başkanımız arasında gerçekleşen sohbette Şehrimizin ticari hayatına fayda sağlayacak; Lojistik Organize Sanayi Bölgesi ve Islah Organize Sanayi Bölgeleri ile Limanların faaliyetleri konularında da görüş alışverişinde bulunulmuştur.

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2462
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11636
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11884