USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

‘Özel günler olan bayramları çocuklarımıza ve gençlerimize aktarmalıyız.’


09.09.2016

‘Özel günler olan bayramları çocuklarımıza ve gençlerimize aktarmalıyız.’

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Kurban Bayramı’nı bir açıklamada bulunarak kutladı. Günay açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Dini ve milli bayramlar, birlikte olmak, bir olmak, dargınlıklara son vermek için çok özel fırsatlar yaratan değerli zamanlarımızdır.

Güçlü bir toplumsal yapının oluşturulması, milli ve manevi değerlerine bağlı, çalışmayı seven nesiller yetiştirmemiz ile mümkün olacağından, yaşamımızda çok önemli bir yeri bulunan bayramları, çocuklarımıza ve gençlerimize aktarmalı, onların da büyüklerin tecrübelerinden yararlanarak bu özel günleri, anlamlarını yitirmeden yaşama ve yaşatmalarını sağlamalıyız.

Sevgi ve birliktelik ortamının temelini, milli ve dini duygularımızı, inançlarımızı, örf ve adetlerimizi pekiştirdiğimiz bu güzel anlarda çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimizi ziyaret edip, çocuklarımıza bayram sevgisi, ilgisi göstererek atmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; sağlıklı, huzurlu, duygu dolu bir Kurban Bayramı geçirmenizi diler, sayelerinde vatanımız üzerinde huzurlu bir şekilde yaşadığımız şehitlerimizin kederli, gazilerimizin buruk acılar yaşayan ailelerinin de saygıyla bayramlarını kutlar, bu mübarek günlerde onlar için edilen tüm duaların kabul olmasını dilerim.’

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 8
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1615
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7129
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7417